O muškárení

Nech už je Vám deväť, alebo deväťdesiatdeväť rokov ako muškár máte najlepšie roky ešte pred sebou. Pri muškárení si zlepšíte zdravie, očistíte myseľ a zbaví nás stresov každodenného života. Dá Vám neopísateľne krásne zážitky zo zdolávania brániacej sa ryby, pohybu v prírode a nových priateľstiev. Akonáhle raz začnete muškáriť , zabíjanie a jedenie Vašej koristi sa stáva stále menej žiaducim a aj keď Vám nikto nepovedal o nejakom chyť pusť, proste k nemu prirodzene dospejete.

    
Kvôli takýmto chvíľam sa oplatí žiť.  Nádherná príroda, pocit voľnosti, priatelia a zdravé ryby. (Nórsko)
        
 Muškárenie je úplne neobmedzené a umožní Vám radovať sa z lovu akejkoľvek ryby na rôznych druhoch vôd po celom svet. Aby sa Vám čo najlepšie darilo, musíte sa snažiť čo najlepšie porozumieť svetu rýb a prostrediu v ktorom žijú a potom sa Vám príroda odvďačí vzrušením, keď ryba výjde za Vašou muškou, vzrušením zo záseku, krásou zdolávania a vylovenia a aj tým zvláštnym pocitom keď vytiahnete háčik bez protihrotu s rybích úst a pustíte unaveného protivníka späť do rodného živlu, aby mohla pokračovať vo svojom bytí a poslaní.
        Keď začnete muškáriť, otvorí sa Vám svet v ktorom nie sú financie, dane, bolesti ani problémy v rodine či práci ale len neopísateľne krásny pocit , ktorý Vás spája s vodou, vzduchom , zemou a prírodnými živlami. Tento zvláštny pocit Vám oblaží myseľ a uvedomíte si, aká rozmanitá a krásna je Zem na ktorej žijeme. V muškárení je niečo magické čo nás núti sa podeliť o tieto pocity s ostatnými ľudmi a aj preto vznikla táto stránka.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára